< Wybierz język w którym chcesz przegladać witryne -> ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolishPortugueseRussianSpanish

O serwisie

Baza Hoteli i Gastronomii bhig.pl to portal, który sprosta Twoim wymaganiom. W jednym miejscu znajduje się bogata baza hotelowa i restauracyjna oraz szeroki zakres ofert związanych z różnymi formami turystyki i gastronomii. Dzięki kryteriom wyszukiwania szybko i dokładnie znajdziesz to, czego szukasz, zaplanujesz podróż, znajdziesz nocleg jak również miejsce, w którym serwują najlepsze jedzenie.
Bhig.pl jest łącznikiem pomiędzy użytkownikiem portalu a przedsiębiorcą branży Horeca, dzięki któremu użytkownik znajdzie odpowiedniego dostawcę produktów i usług a przedsiębiorcy  ułatwi sprzedaż swojej oferty.
Celem bhig.pl jest rzetelna i wiarygodna oferta dla Klienta – Turysty – Smakosza.
Dzięki bhig.pl odkryjesz nowe krajobrazy, zakątki Polski i świata, których dotąd nie widziałeś, poznasz regionalną kuchnię i kulturę, poznasz nowych ludzi i ich zwyczaje. Zaplanujesz podróż służbową jak i tę dla przyjemności. Wskażemy Ci miejsca godne uwagi, które zainspirują Ciebie, Twoją rodzinę czy znajomych na zaplanowanie przygody jakiej nie przeżyłeś.

Profesjonalna własna strona internetowa nie jest już wystarczającą, aby przedstawić swoją ofertę w tej dziedzinie, ponieważ konkuruje z prawie 1 mld stron internetowych na świecie.  Aby klient wybrał odpowiedni podmiot musi znależć interesujące go informacje np: co dana jednostka hotelarska, gastronomiczna  ma do zaoferowania, dlaczego ją a nie inną spośród wielu  ma wybrać itp.

W skład serwisu Baza Hoteli i Gastronomii www.bhig.pl  wchodzą:

– okazje.bhig.pl

– galeria.bhig.pl

– noclegi.bhig.pl

– forum.bhig.pl

– turystyka.bhig.pl

– gdziepojechac.bhig.pl

Korzyści dla użytkownika:

a) Dobrze wypozycjonowana witryna tak w kraju jak i za granicą z której pośrednio możesz korzystać nie ponosząc z tego tytułu dodatkowych kosztów .
b) Stricto branżowe hotelarskie i gastronomiczne treści -ograniczają nadmiar informacji z poza wspomnianych żródeł .
c) Łatwa nawigacja – użytkownicy mogą uzyskać dostęp do informacji zorganizowanych w uporządkowane kategorie co zaoszczędza również efektywnie ich czas.
d) Potencjalna oszczędność czasu i pieniędzy.
e) Ukierunkowanie komunikacji – reklamodawcy mogą dotrzeć do określonych odbiorców.
g) Płatne i bezpłatne opcje reklamowe – opłacalne reklamy bez barier dla uczestników.
h) Pośredni ruch do witryny Zleceniodawcy – link kierujący do ich witryn znajduje się w opcjach naszej oferty.
i) Ogłoszeniodawca ma samoobsługowy dostęp do przechowywanej informacji. Może ją edytować w dowolnym terminie w Internecie zgodnie z jego zmieniającymi się potrzebami marketingowymi, kampaniami i ofertami specjalnymi wyróżniającymi go spośród konkurencji.

baza hoteli
baza hoteli

 

 

 

 

O serwisie
5 (100%) 6 votes
Baza Hoteli